Un caz de ebola a fost înregistrat în premieră în Franţa. Un medic întors din RD Congo a fost testat pozitiv
Un medic care a revenit dintr-o misiune umanitară în Republica Democratică Congo a fost testat pozitiv cu virusul ebola. Este primul caz înregistrat în Franţa, a anunţat miercuri Ministerul francez al Sănătăţii.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)