„Mi s-a terminat oxigenul”. Cum a reușit un şerpaş să supravieţuiască singur pe Everest timp de o săptămână. Povestea lui Dawa Sherpa
Alpinistul nepalez care a supravieţuit în mod miraculos timp de o săptămână, singur, pe Everest, dintre care trei zile în adâncurile unei crevase, a povestit cum a reuşit să rămână în viață în condițiile extreme din cei mai înalți munți din lume.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)