Nazare: Trebuie să convingem din nou agențiile de rating că România nu merită să ajungă la junk
Ministrul interimar al Finanţelor, Alexandru Nazare, a avertizat miercuri că țara noastră va reîncepe discuţiile cu agenţiile de rating, în două săptămâni, și „va fi nevoie să convingem din nou, după ce cu greu am reuşit vara trecută, că România nu merită să ajungă la categoria junk”.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)