„Înfrângerea Americii”: Iranul susține că acordul cu SUA marchează victoria Teheranului
Memorandumul de înţelegere încheiat între Iran şi SUA pentru a pune capăt războiului reprezintă „declaraţia de înfrângere a Americii”, a declarat miercuri şeful echipei de negociere iraniene, Mohammad Bagher Ghalibaf.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)