Iranienii le-au lăsat americanilor în vestiar un mesaj scris de mână, cu hashtag-urile "#168" şi "#minab"

22 Jun 2026 - 12:50
0 2
Iranienii le-au lăsat americanilor în vestiar un mesaj scris de mână, cu hashtag-urile "#168" şi "#minab"
După ce a obţinut o remiză împotriva Belgiei (0-0), naționala Iranului a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi, pentru a le mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle, pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială, împotriva Egiptului.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User