Rectorul SNSPA: „Dacă Veștea trece cu voturile AUR, ar fi prima oară după 90 de ani când un guvern trece cu voturile extremei drepte”. Nr.2 din AUR: „Cred că nu vom intra în sală”
Rectorul SNSPA: „Dacă Veștea trece cu voturile AUR, ar fi prima oară după 90 de ani când un guvern trece cu voturile extremei drepte”. Nr.2 din AUR: „Cred că nu vom intra în sală”. Rectorul Şcolii Naţionale de Studii Politice şi Administrative, Remus Pricopie, a avertizat luni, la Antena 3 CNN, că liderul AUR, George [...]
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)