Temperaturi în creștere și ploi: Cum va fi vremea în următoarele săptămâni. Prognoza ANM pentru 22 iunie - 5 iulie, în fiecare regiune
Vremea va continua să se încălzească în întreaga ţară în următoarele două săptămâni, iar maximele vor ajunge la 36-37 de grade, în unele regiuni, timp în care se vor semnal, pe alocuri, averse slabe cantitativ, potrivit prognozei Administraţiei Naţionale de Meteorologie (ANM) pentru perioada 22 iunie - 5 iulie.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)