Nereguli pe bandă rulantă în exploatările de agregate minerale din Brașov. Garda de Mediu a aplicat sancțiuni de 390.000 de lei
Operatorii economici care desfășoară activități de exploatare a resurselor minerale în județul Brașov au fost verificați în cadrul unei ample campanii de control derulate de Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Brașov. În urma verificărilor, comisarii au aplicat sancțiuni contravenționale în valoare totală de 390.000 de lei. Acțiunea a vizat societățile care desfășoară sau [...]
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)