Goerge Simion vrea ca Nicușor Dan să desemne un premier de la AUR: „Ar fi situaţia ideală”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat luni că s-ar bucura să existe o nominalizare din partea AUR şi să existe un premier AUR, precizând că „asta este o situaţie ideală în care îşi asumă guvernarea, de care fug mulţi”.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)