Adrian Veștea anunță că se întâlnește cu George Simion: „Îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români”
Premierul desemnat Adrian Veștea se va întâlni cu președintele AUR, George Simion. „Îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români”, a scrie Veștea pe Facebook, după ce Simion a cerut o ca premierul desemnat să discute astăzi cu AUR dacă dorește voturile necesare învestirii.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)