Csoma Botond: AUR și PSD au un acord secret. Dacă nu aveau voturile pentru Veștea, nu veneau în Parlament
Csoma Botond, liderul de deputaților UDMR, a declarat luni, la Digi24, că între PSD și AUR există un acord secret și că anumiți parlamentari vor vota Guvernul Veștea. „Dacă nu aveau voturile, nu veneau în Parlament”, susține acesta. Declarațiile vin după ce AUR a votat programul pentru învestirea Guvernului, după ce inițial ședința a fost suspendată.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)