Constantin Toma, despre Guvernul Veștea: „O formulă încropită care nu poate ajuta țara. Sper să nu treacă”
Primarul municipiului Buzău Constantin Toma a criticat dur componența Guvernului propus de Adrian Veștea și a afirmat că este „o formulă încropită”. Social-democratul a adăugat că speră ca acesta să nu primească votul de învestitură.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)