Constantin Toma, despre Guvernul Veștea: „O formulă încropită care nu poate ajuta țara. Sper să nu treacă”

22 Jun 2026 - 13:30
0 3
Constantin Toma, despre Guvernul Veștea: „O formulă încropită care nu poate ajuta țara. Sper să nu treacă”
Primarul municipiului Buzău Constantin Toma a criticat dur componența Guvernului propus de Adrian Veștea și a afirmat că este „o formulă încropită”. Social-democratul a adăugat că speră ca acesta să nu primească votul de învestitură.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User