Un fost ministru al justiţiei din Coreea de Sud, condamnat la 25 de ani de închisoare pentru rolul în criza legii marţiale
Un tribunal din Seul l-a condamnat luni pe un fost ministru al justiţiei la 25 de ani de închisoare pentru rolul avut în criza legii marţiale în 2024.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)