Bazinul reflectorizant de la Memorialul Lincoln s-a înverzit și se degradează. Trump acuză acte de vandalism: „Oameni dereglați”
Bazinul reflectorizant din fața Memorialului Lincoln, unul dintre cele mai cunoscute simboluri ale Washingtonului, se confruntă din nou cu probleme la scurt timp după o renovare de 13 milioane de dolari. Apa a devenit verde din cauza algelor, iar noul strat de vopsea începe să se desprindă. Președintele Donald Trump susține că monumentul a fost și ținta unor acte de vandalism și a anunțat că lucrările de reparații vor începe imediat.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)