Tomac sugerează că întâlnirea lui Veștea cu AUR a fost o greșeală de imagine: „Era mai potrivit să nu aibă loc”

27 Jun 2026 - 14:15
0 2
Tomac sugerează că întâlnirea lui Veștea cu AUR a fost o greșeală de imagine: „Era mai potrivit să nu aibă loc”
Eugen Tomac a declarat că întâlnirea dintre Adrian Veștea și reprezentanții AUR a fost o greșeală de imagine și a subliniat, în cadrul emisiunii „În fața ta” de la Digi24, că el a exclus din start orice dialog cu formațiunea condusă de George Simion, despre care a afirmat că „joacă fără reguli”.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User