PSD nu ia în calcul cooptarea „puciștilor” din PNL. Olguța Vasilescu: „Cred că vor câștiga în instanță”
Primarul Craiovei, Lia Olguţa Vasilescu, a declarat, sâmbătă, că nu s-a discutat în partid despre o eventuală atragere a „puciștilor” din PNL, care au susținut și votat Guvernul Veștea. Social-democrata s-a arătat convinsă că liberalii își vor câștiga în instanță calitatea de membru de partid, după ce conducerea PNL a decis, marți, în Biroul Permanent Naţional, să nu prelungească mandatele de conducere pentru 12 filiale.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)