O fată și tatăl ei s-au întâlnit cu o ursoaică cu pui pe un traseu turistic din Muntele Roșu: au cerut ajutor la 112
Jandarmii prahoveni au intervenit vineri pentru recuperaraea a doi turişti care au cerut prijinul autorităţilor după de au întâlnit o ursoaică cu doi pui pe un traseu din Muntele Roşu, în zona staţiunii Cheia, situată în zona de nord a judeţului Prahova.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)