România vrea să-i retragă cetățenia fostului șef al spionilor moldoveni care lucra pentru KGB, Alexandru Balan
Alexandru Balan, fostul adjunct al SIS din Republica Moldova, acuzat de trădare de patrie în România, pentru că spiona pentru serviciul secret din Belarus, ar putea rămâne fără cetățenia Română, conform informațiilor obținute în exclusivitate de Digi24.ro
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)