Un zărneștean s-a dat de gol că și-a agresat și sechestrat soția. S-a ales cu ordin de restricție și brățară de monitorizare

24 Jun 2026 - 13:15
0 1
Un zărneștean s-a dat de gol că și-a agresat și sechestrat soția. S-a ales cu ordin de restricție și brățară de monitorizare
Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Brașov – Secția 2 Poliție efectuează cercetări în cadrul unui dosar penal, în care a fost emis un ordin de protecție provizoriu pe numele unui bărbat, care s-ar fi manifestat agresiv față de soție și i-au montat acestuia un dispozitiv de monitorizare electronică. Ieri dimineață, în jurul orei 09.00 dimineața, [...]

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User