Ce variantă de Guvern o vede ca cea mai probabilă Kelemen Hunor: „Aşa am simţit eu din discuţiile de până acum”

24 Jun 2026 - 11:50
0 3
Ce variantă de Guvern o vede ca cea mai probabilă Kelemen Hunor: „Aşa am simţit eu din discuţiile de până acum”
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, consideră că varianta cea mai probabilă de Guvern este un „Guvern PSD monocolor”, precizând că „aşa am simţit eu din discuţiile de până acum.” De asemenea, Hunor a precizat că încrederea este „deficitul cel mai grav” în societatea românească şi că problema cea mai mare este că „statul, de foarte multe ori, prin instituţiile lui, îşi bate joc de cetăţean”.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User