Interlopul Fane Văncică a fost trimis în judecată pentru şantaj, după ce a cerut taxă de protecție lunară de 25.000 de lei
Interlopul Fane Văncică a fost trimis în judecată de procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 într-un dosar în care este acuzat că ar fi cerut unui afacerist o „taxă de protecţie” lunară în valoare de 25.000 de lei.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)