Circulația pe A0 Nord, lotul Joița-Corbeanca, s-ar putea deschide până la finalul anului. În ce stadiu sunt lucrările

26 Jun 2026 - 13:00
0 2
Circulația pe A0 Nord, lotul Joița-Corbeanca, s-ar putea deschide până la finalul anului. În ce stadiu sunt lucrările
Stadiul fizic al lucrărilor pe A0 Nord, lotul 1 Joiţa - Corbeanca, se apropie de 63%, iar circulaţia s-ar putea deschide până la sfârşitul anului, dacă ritmul de lucru se menţine, a anunţat, vineri, directorul general al Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), Cristian Pistol, pe pagina sa de Facebook.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User