Două trenuri de călători care aveau la bord 200 de persoane s-au ciocnit în vestul-centrul Poloniei
Două trenuri de călători s-au ciocnit joi în vestul-centrul Poloniei, declanșând o operațiune de urgență de amploare, scrie TVPWorld.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)