Decizie radicală a Rusiei la Cupa Mondială de gimnastică ritmică de la Cluj-Napoca, după anunțul lui Emil Boc privind imnul și drapelul
Echipa Rusiei de gimnastică ritmică s-a retras din etapa Cupei Mondiale de la Cluj-Napoca, acuzând organizatorii de încălcarea regulamentului, după ce primarul Emil Boc a anunțat că imnul și drapelul Rusiei nu vor fi folosite în cadrul competiției. Federația Rusă susține că a informat organismele sportive internaționale în legătură cu acest incident.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)