Ce stimulent primesc firmele care angajează elevi și studenți în vacanța de vară
Angajatorii care încadrează în muncă elevi și studenți pe perioada vacanței de vară pot beneficia de un stimulent financiar de 330 de lei pe lună pentru fiecare tânăr angajat, reamintește Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM).
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)