Cod galben de caniculă în 14 judeţe, de la 12:00. Valul de căldură se extinde şi se intensifică de duminică HARTĂ
Meteorologii anunţă căldură excesivă, sâmbătă, în 14 judeţe ale ţării, fiind emisă o avertizare cod galben, cu temperaturi ce ajung la 34 de grade. Duminică, valul de căldură se extinde şi se intensifică, fiind anunţate temperaturi ce ajung la 36 de grade.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)