Toma Petcu, schimbat de la şefia PNL Giurgiu: Nu regret că mi-am susţinut principiile. Funcţiile vin şi pleacă

24 Jun 2026 - 21:20
0 1
Toma Petcu, schimbat de la şefia PNL Giurgiu: Nu regret că mi-am susţinut principiile. Funcţiile vin şi pleacă
Preşedintele Consiliului Judeţean Giurgiu, Toma Petcu, unul dintre liberalii care l-au susţinut pe Adrian Veştea pentru funcţia de prim-ministru şi a fost schimbat de la conducerea filialei judeţene a PNL, afirmă, miercuri, că ”în viaţă trebuie să rămâi consecvent ideilor şi principiilor tale”. „Funcţiile vin şi pleacă. Principiile şi obligaţia faţă de oamenii care ţi-au acordat încrederea lor trebuie să rămână”, a afirmat Toma Petcu.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User