Două românce, judecate în Franța pentru trafic de căţei aduşi din România și rele tratamente asupra animalelor
Două femei românce şi un medic veterinar sunt judecaţi miercuri de o instanţă din oraşul francez Evry, lângă Paris, pentru implicarea lor într-o vastă operaţiune de trafic de căţei între România şi Franţa şi pentru presupuse rele tratamente asupra animalelor, relatează AFP.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)