Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”

24 Jun 2026 - 09:35
0 1
Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”
Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User