Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”
Selecționerul Ghanei n-a mai răbdat, după 0-0 cu Anglia: ”VAR-ul a mers la o cafea! Aș vrea și eu”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)