Majoritatea adolescenţilor australieni continuă să folosească reţelele sociale, în ciuda interdicţiei. Concluziile unui nou studiu
Opt din zece tineri australieni au declarat că au continuat să acceseze reţelele sociale în lunile care au urmat intrării în vigoare a interdicţiei pentru minorii cu vârsta sub 16 ani, conform unui studiu citat joi de DPA/PA Media.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)