Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”

26 Jun 2026 - 10:55
0 2
Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”
Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User