Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”
Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)