Hezbollah condamnă acordul dintre Israel și Liban, negociat de SUA: „O gravă eroare”. Care sunt principalele puncte ale înțelegerii
Liderul mişcării islamiste Hezbollah, Naim Qassem, a calificat sâmbătă drept o „gravă eroare” acordul semnat de către Liban cu Israelul, sub egida Statelor Unite, considerându-l „nul şi neavenit”, relatează Le Figaro care prezintă principalele puncte ale acestui document.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)