Handbal feminin. CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor
Echipele CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat, vineri, adversarele din faza grupelor Ligii Campionilor la handbal feminin.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)