Nereguli descoperite de Garda de Mediu și IGSU la cele 50 de gropi de gunoi ecologice din România
Garda de Mediu şi IGSU au verificat, în perioada 25 mai – 12 iunie, toate cele 50 de depozite conforme de deşeuri municipale clasa B din România şi au descoperit mai multe probleme legate de gestionarea levigatului şi funcţionarea sistemelor de captare a biogazului. În plus, nu erau respectate măsurile de prevenire a incendiilor.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)