Ce i-a spus Nicușor Dan lui Ilie Bolojan la recepția de Ziua Independenței SUA
Președintele Nicușor Dan și premierul Ilie Bolojan s-au întâlnit miercuri seară la Ambasada SUA din București, cu ocazia recepției dedicate Zilei Independenței americane, sărbătorită oficial pe 4 iulie. Cei doi lideri au dat mâna iar Nicușor Dan i-ar fi transmis lui Ilie Bolojan „vorbim după”. Anterior, PNL-USR-UDMR i-au transmis șefului statului o propunere pentru un acord de reciprocitate cu PSD care să servească ca bază a unei înțelegeri politice privind viitorul guvern, potrivit surselor Digi24.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)