Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"
Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)