Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"

25 Jun 2026 - 09:25
0 2
Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"
Vinicius s-a dus direct la arbitru în Scoția - Brazilia: "E o rușine, e o rușine!"

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User