Simion, la Cotroceni: „A înțeles toată lumea că fără AUR nu se poate. Am venit cu o propunere de ieșire din criză”
George Simion a declarat după discuțiile de marți cu șeful statului, de la Cotroceni, că AUR a venit cu o propunere de premier și un program de guvernare care să respecte dorințele alegătorilor săi.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)