Radu Miruță (USR) vrea să bage PSD în carantină și arată că se poate guverna și fără AUR
Ministrul interimar al Apărării, deputatul USR Radu Miruţă spune că soluţia este un guvern minoritar PNL-USR-UDMR, o perioadă de carantină pentru PSD, în care să reflecteze asupra situaţiei în care a adus România, să îşi schimbe direcţia şi să demonstreze că poate reveni în coaliţie.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)