Nicușor Dan, despre negocierile partidelor: „Cred că suntem toţi oameni serioşi. Ar fi bine să avem un Guvern până marți”
În contextul în care negocierile pentru susținerea unui Guvern sunt blocate, președintele Nicușor Dan a apreciat că este important ca țara să aibă un Executiv „cât mai repede”. Aflat în Polonia, șeful statului a declarat că se așteaptă la responsabilitate și ca partidele să vină cu o majoritate.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)