Ministerul de Externe al Ungariei recheamă de la post 37 de şefi de misiuni diplomatice

26 Jun 2026 - 15:30
0 2
Ministerul de Externe al Ungariei recheamă de la post 37 de şefi de misiuni diplomatice
Ministerul de Externe al Ungariei recheamă de la post 37 de şefi de misiuni diplomatice ungare, într-un prim pas de înnoire a conducerii reprezentanţelor diplomatice în străinătate, a declarat vineri ministrul de externe Anita Orban, într-o postare video pe Facebook, transmite MTI.

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User