Marian Neacșu spune că nu are „nicio problemă” în a fi învestit ministru cu voturile AUR: „Trebuie să avem un guvern”
La sfârșitul audierii din comisiile de specialitate ale Parlamentului, vicepremierul PSD Marian Neacşu a declarat luni, 22 iunie, că AUR este „partidul alături de care am semnat și votat o moțiune de cenzură” și a susținut că nu are „nicio problemă” ca Executivul din care face parte să fie votat de formațiunea condusă de George Simion.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)