Iranul anunţă că negocierile tehnice cu SUA s-au încheiat şi se trece la următoarea fază. Ce se întâmplă cu Strâmtoarea Ormuz
Viceministrul de externe al Iranului, Kazem Gharibabadi, a declarat marţi că negocierile tehnice care au avut loc în Elveţia între delegaţiile Iranului şi Statelor Unite s-au încheiat cu crearea a patru grupuri de lucru şi că următoarea fază va implica un comitet de nivel înalt.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)