Ionuț Lupescu a răbufnit și i-a ”taxat” în direct pe cei la Dinamo: ”Se mulțumesc cu puțin!”
Ionuț Lupescu a răbufnit și i-a ”taxat” în direct pe cei la Dinamo: ”Se mulțumesc cu puțin!”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)