Incident la metrou în Capitală: pasagerii, evacuați dintr-un tren după o problemă tehnică
O garnitură de metrou a fost scoasă din circulație marți dimineață, după ce a apărut o defecțiune tehnică la una dintre ușile de acces. Din motive de siguranță, călătorii au fost debarcați în stația Tineretului.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)