În prima ieșire publică de după respingerea guvernului propus de el, Veștea neagă că ar fi fost șantajat să fie desemnat premier. Nu regretă că nu și-a informat partidul de propunere: „A fost dorința lui Nicușor Dan și o respect”
La prima ieșire publică de după căderea Guvernului propus de Adrian Veștea la votul din Parlament, fostul premier desemnat a dat de înțeles că nu regretă faptul că nu și-a informat partidul despre propunerea primită de la președintele Nicușor Dan de a forma un guvern. „A fost dorința primului om în stat și o respect”, [...]
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)