Gigi Becali a votat guvernul Veștea, dar spune că nu avea „alură”. „Nicușor mai doarme, dar are harismă”
Gigi Becali critică ultimele două desemnări ale președintelui pentru funcția de premier. Deputatul susține că Eugen Tomac și Adrian Veștea nu aveau „alură” și nici „harismă”. În paralel, acesta îl laudă pe Nicușor Dan.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)