Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”

23 Jun 2026 - 12:15
0 2
Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”
Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User