Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”
Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)