Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”

22 Jun 2026 - 17:50
0 2
Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”
Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”

Care este reactia ta cu privire la acest articol?

Like Like 0
Dislike Dislike 0
Love Love 0
Funny Funny 0
Wow Wow 0
Sad Sad 0
Angry Angry 0

Comentarii (0)

User