Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”
Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)