Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”
Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)