Focuri de armă în centrul Capitalei. Polițiștii au prins doi traficanți de droguri
Polițiștii au tras focuri de armă în centrul Capitalei, în urmărirea unor traficanți de droguri. În momentul în care suspecții au fost abordați de poliție, aceștia au luat-o la fugă și s-a oprit abia în momentul în care anchetatorii au tras focuri de avertisment.
Care este reactia ta cu privire la acest articol?
Like
0
Dislike
0
Love
0
Funny
0
Wow
0
Sad
0
Angry
0
Comentarii (0)